Na bale zawsze sukienki!

wpis w: Moda, stylizacje, sukienki | 0

Bal to jedyna okazja by przygotować się do tego od a do z.

suknia na balŚwietny pomysł na taką stylizacje to mocne pewne kolory a także nie opisana gracja. W tym momencie możemy pozwolić sobie na każdy chwyt. Czyli od prostych gładkich stylizacji po najbardziej przebojowe pomysły. W takim momencie możemy przybrać model pewnej siebie damy, która uwielbia być kokietowana a także wręcz przeciwnie. W drugim odcieniu możemy wybrać skromną prostą klasyczna kreację pokazującą naszą kobiecość, skromność i naturalne piękno. Wszystko zależy od chwili jakie chcemy posiadać z danego balu

 

 

 

Bal nie powinien być jedyną okazja na elegancję.

Starajmy się wykorzystać jak najwięcej okazji do założenia naszej kiecki, znienawidzonych szpilek i rajstop. Być może tak przyozdobione na spotkanie czy na rozmowę o pracę ugniemy ich tym że nasza wysoka kultura osobista jest w każdym momencie. Uwielbiam zakładać sukienkę na bal i każdej kobiecie polecam właśnie to. Jeśli jesteśmy przeciwni wyobraźmy sobie jak musimy wyglądać z boku wśród tych sukni i szpilek my ubrani w jeansy czy dresy. Tak? źle? No właśnie. Decydując się na to nie tylko wpisujemy się w towarzysko także nie jesteśmy zniszczeni towarzysko a także ludzie zobaczą nas jako pewną siebie kobietę potrafiącą stawiać na swoje. Gdy jesteśmy młodzi odmawiamy sobie tego jednak moim zdaniem odbieramy sobie część bycia damą co już jak wiecie jest złe.

oliwkowa sukienka zoio

Bal to idealna okazja do zaimponowania każdej osobie.

Tutaj pokazówka jaką możemy zrobić ma większe znaczenie. Łatwiej nas zapamiętać i w momencie gdy mamy potrzebę zawsze jest ktoś kto gdzieś nas widział i zapamięta. Przez co łatwiej nam będzie wyjść z danego kryzysu. Myślę że jest to najbardziej zobrazowany pokaz potęgi takiego stroju. Dodatkowo możemy pozwolić sobie na wysoką kulturę a także na szeroki aspekt kosmetyczny. Co jest super!

Mam nadzieje że dane mi będzie zajrzeć jeszcze na SoSimply. Jest tam jeszcze kilka strojów, w których się zakochałam.