Błędy modowe jakie popełniamy.

wpis w: styl | 0

Mimo tego, że staramy się za wszelką cenę unikać typowego faux pas. To czasem się, każdej z nas to zdarzy. Dlatego warto sprawdzić ten artykuł, aby w przyszłości wyzbyć się popełniania takich błędów w przyszłości.

Za mocno odkryte ciało.

modowe inspiracje latemPrzeważnie takie sytuacje zdarzają się przeważnie podczas letnich ciepłych dni, kiedy pragniemy wyeksponować atuty naszej kobiecej sylwetki. Przez nie panie, które mają czym się pochwalić, to starają się to zrobić. Lecz zawsze musimy pamiętać, aby we wszystkim znaleźć umiar. Szczególna uwagę warto zwrócić na szorty, jeżeli na nie postawimy i na wierz dobierzemy t-shert. Zdecydowanie warto zrezygnować z wyboru krótkich topów sięgających nam do pępka. Kluczowe jest także długość szortów. Wyeksponować możemy nogi, ae tu także wypada zwrócić uwagę na umiar. O tyle co do długości, wypada pamiętać aby przed latem zadbać o wygląd swoich nóg i je pielęgnować. Mianowicie mowa o depilacji jak również korzystaniu z samoopalacza.

Typy obuwia, na któe wypada zwrócić uwagę.

Kiedy podczas zakupów natrafimy na buty, które nam się podobają. Ale mamy problem ze znalezieniem odpowiedniego rozmiaru. W przypadku obuwia aby było wygodne, wypada się skupić aby były idealnie dobrane do naszych stóp. Jednak wiele z nas wybiera buty nawet o rozmiar za małe, żeby wkroczyć w najnowsze trendy. Warto jednak zdecydować się na wygodę i wybrać buty nie tylko w oparciu o ich nietuzinkowy i modny wygląd.

modne buty na latoTym bardziej latem warto aby unikać butów na wysokim obcasie. Powód jest prosty, nie każda z nas jest w stanie wytrzymać cały dzień w tego typu obuwiu. Wówczas ciekawy rozwiązaniem może być wybór butów na koturnie, a nawet propozycje obuwia na płaskim obcasie. Pozwoli nam to się poczuć nie tylko komfortowo, ale również stabilnie. Obecnie możemy znaleźć wiele propozycji eleganckiego obuwia na płaskim obcasie, które będziemy w stanie założyć nawet na wesele.

Odwieczny problem bielizna.

Jak wiemy bielizna dla większości z nas potrafi postawić przed nami problem. Najlepiej aby bielizna nie była zbytnio widoczna. Często się zdarza, że na przykład stringi, delikatnie wystają ze spodni, czy nawet staniki wyglądają spoza dekoltu. Latem wypada zwrócić na to aby bielizna nie wystawała, dodatkowo rzeczy na nią założone za mocno ie prześwitywały. Ciekawym posunięciem może być wybór cielistych biustonoszy, a nawet modele których kolor idealnie kontrastuje. Jak wspomniałam wcześniej najlepiej, żeby bielizna nie była zbyt jaskrawa i prześwitywała przez resztę ubrań. Gdyż może to zostać inaczej odebrane, niż my byśmy tego oczekiwały.