Espadryle idealne obuwie, na różne okazje.

wpis w: buty | 0

Śmiało można stwierdzić, iż espadryle z sezonu na sezon stają się coraz bardziej popularne. Domyślam się, że kobiety które stawiają wygodę za priorytet posiada z pewnością co najmniej jedną parę espadryli w swojej szafie. Teraz zostaje zadać sobie pytanie z czym espadryle najlepiej się komponują?
Już powoli zaczynamy żegnać wiosnę, a witamy zbliżającą się wielkimi krokami lato. Temu jeśli nie masz w swojej szafie jeszcze wygodnych espadryli to powinnaś wybrać jakieś dla siebie. Ale jeżeli nie masz pomysłu z czym latem mogła byś je nosić, to przedstawię parę ciekawych propozycji. Myślę, że wpłynie to nawet na osoby, które są negatywnie nastawione do tego typu obuwia.

Połączenie marynarki i espadryli.

espadryle i żakiet

Pamiętajmy że latem zdarzają się sytuacje, w których musimy wyglądać elegancko. Dlatego espadryle świetnie nadadzą się jako wygodny dodatek zarówno sukienek lub zestawieniem materiałowych spodni z eleganckim żakietem. Będą nadawały się do pracy jak i oficjalne spotkania. Jak wiemy wakacyjny luz to istotna sprawa podczas wyjazdów. Dlatego też, t-shirty oraz topy, które zestawimy z krótkimi spodenkami będą idealną okazją do założenie do takiej stylizacji espadryli. Co spowoduje, że zyskamy bardzo wygodną i modnie wyglądającą stylizację zarówno na plaże jak i na wieczorne wyjścia ze znajomymi do miasta. Espadryle to jedne z nielicznych modeli obuwia, który pasuje praktycznie do znacznej większości naszej garderoby. Przez co stają się, dla każdej z nas ciekawym dodatkiem.

espadryle

Sukienki połączone z espadrylami.

Na samym początku warto zaznaczyć, iż nie wypada zakładać do espadryli skarpet czy rajstop. Ten model obuwia może sprawdzić się jako element, dzięki któremu będziemy mogły latem przełamać nutę elegancji małej czarnej. Ciemne stylizacje świetnie mogą zostać podkreślone poprzez wybieranie kolorowych modeli. Według mnie jeżeli zależy nam na poczuciu swobody i wygody podczas lata tym bardziej polecam wybór espadryli. Będą świetnym zamiennikiem dla balerin czy sandałów. Wybierając espadryle, możemy być pewne że zyskamy ciekawe a co najważniejsze modne stylizacje.