Jesień w radosnych kolorach!

wpis w: Moda | 0

Najsmutniejsza pora roku, która wita nas już od września to właśnie ona. Smutne umierające dni powodują u niejednej osoby chandrę a czasem nawet załamanie.

Przychodząc wam z pewną dozą ratunku postaram się dobrać dla was idealne stroje, które nie tylko cieszyć się będą waszym uznaniem. Będą dla was nie tylko świetną stylizacją ale również pocieszeniem w tak trudnych chwilach. Idealne są kolory żółte, niebieskie, oraz zielone. Kolory w lato i wiosnę są dość omijane za to w jesień powinny być wyborem numer jeden. Dobrze radzą sobie w takich sytuacjach a także idealnie komponują się z wieloma rodzajami ubrań

zółta koszulka

Pierwszym przykładem będą jeansy. Idealna kompozycja do jasnych ciuchów.

Spodnie to na dane zmiany pogody podstawa naszego ubioru a także idealna proporcja dla jaskrawej góry. Warto też powiązać ją z jakimś dobrze się kojarzącym wspomnieniem. Wtedy nasze ciało ale także głowa patrząc w dół będzie przypominać te wszystkie miłe chwile.

 

 

Zieleń przywraca do życia!zielona koszulka

Kolor ten od razu kojarzy mi się z wiosną i wszystkim co żyje. Kolor ten powinien być noszony często jako równowaga dla zmieniającego się świata ospale zapadającego w sen zimowy. Zielony płaszczyk jako ratunek przed zimnem jest równie pysznym pomysłem na wykorzystanie tego koloru. Również czerwień to idealna koncepcja na dołączenie takiego zestawu. Z racji wszech obecnego koloru pomarańcz ze swoimi odcieniami (łącznie z rudym) tak samo jak czerń i szarość powinna być wybierana jak najrzadziej. Wykorzystanie tych ciemnych barw może mieć dobre skutki w chwili wyboru obuwia, szczególnie naciskam na wybór obuwia skórzanego. Dobry wybór na deszcze i błoto.

 

jesień

Jesień to dość specyficzna pora roku, tracimy wiele pięknych chwil.

To moment kiedy dopada nas najwięcej refleksji a lekkie wygodne stroje ukryją się w szafie na kilka miesięcy. Warto pamiętać aby łączyć smutne kolory by przeważały te jaskrawe. Warto pobudzać się wielką gamą barw. I nie chować wszystkiego do szafy. Warto te lekkie sukienki używać jako tylko część stylizacji.

Pozdrawiam