Jesienne propozycje ubrań, dla każdej z nas

wpis w: Moda, porady | 0

jesienne propozycjeNie da się ukryć, że każda z nas wie jak ważny jest dobry wygląd. Zarówno w codziennych, ale także podczas oficjalnych okazjach. A tym bardziej podczas nieprzewidywalnych pór roku jakie jeszcze nas czekają. Sezon jesień-zima to dość zmienny okres, dlatego odpowiedni dobór rzeczy jet bardzo istotną sprawą. Możemy się nawet spotkać z propozycjami stylistów, w których na jesień jesteśmy w stanie zauważyć wiele inspiracji jakie można było spotkać już jakiś czas temu. Poniżej parę propozycji, jakie przedstawicieli nam styliści na zbliżające się sezon.

Trendy pośród ubrań idelanych na sezon jesień-zima

Pośród propozycji od stylistów dla kobiet nie mogło zabraknąć takich rzeczy jak:wygodne propozycje spodni czy ciepłych swetrów. Jednak ogromną popularnością na zbliżającą się jesień cieszą się płaszcze czy nawet żakiety w kratę. A jak wiemy nadejście chłodniejszych dni potrafi nas zachęcić do zakładania tego typu rzeczy. Lecz oprócz karty na zbliżający sezon możemy wybrać dość modny w tym roku motyw kwiatowy, czy nawet zwierzęcy powracający do łask po krótkim odpoczynku. Wiele rzeczy, które w tym sezonie będą uznawane za trendy możemy znaleźć w swoich szafach.

kardigany jesieniaSama dość dużą uwagę na ten sezon zwróciłam na piękne swetry damskie jakie udało mi się znaleźć na stronie https://zoio.pl/odziez-damska/swetry-i-kardigany. Powód jest prosty, która z nas nie lubi w chłodne nic czuć się bardzo ciepło. Tym bardziej udało mi się tam znaleźć piękne propozycje, w których od razu się zakochałam. Jednak na jesień nie mogę pominąć płaszczyków, tutaj ciekawym zamiennikiem, także mogą okazać się swetry. Dobrym zamiennikiem może być długi rozpinany kardigan, który narzucimy na wierzch i dosłownie jesteśmy gotowe wyskoczyć na miasto. Jednak takie rozwiązanie sprawdzi się jedynie podczas początkowych jesiennych dni.

Tak więc trendy jakie pojawiają się w modzie nie muszą być moim zdaniem must have w naszej szafie. Lecz inspiracją do przygotowania własnych pomysłów na jesień. Aby w pełni wyglądać niezwykle kobieco i zmysłowo.