Obowiązkowa pozycja w Twojej szafie.

wpis w: Moda | 0

Aby powiedzieć że wiosna zbliża się już śmiałymi pewnymi krokami Twoje stylizacje muszą zostać wzbogacone o kurtki wiosenne. Bez tego ani rusz do stworzenia czegoś przyjemnego a jednak odporne na złośliwości pogody.

Kiedy stawiam na ten typ ubrań muszę być pewna że wybrałam najlepsze rozwiązanie. Wiadomo że dopóki na termometrze nie ma 20 stopni nie można być pewnym że z dnia na dzień nie spadnie śnieg lub temperatura. Do kurtki wiosennej z zoio można dobrać wiele fasonów koszulek a także spodni. Są to klasyczne, podstawowe rozwiązania na wykorzystanie tej właśnie odzieży wierzchniej. Innymi propozycjami są sukienki i spódnice jednak tutaj potraktuj kurtkę jako wspaniały dodatek i poczekaj na cieplejsze dni.

Kreacja ostra jak chilli.

Wybranie kilku szczegółów w budowaniu trochę bardziej indywidualnych propozycji gdzie stawiamy bardziej na wyeksponowanie tych bardziej charakternych rzeczy. Mianowicie właśnie te konkretne elementy jak spódnica, kozaki, mocny makijaż potrafią trochę bardziej wzmocnij bogatszy zestaw, oczywiście z kurtek wiosennych postawiłabym na ramoneski albo bomberki z racji ich ukierunkowanych celach i luce jaką wypełniają. Dlatego też ubrania nie tylko chronią, moda wyraża wszystko: emocje, nastrój, nastawienie. Kieruje nas w danym kierunku, ustawia nasze spojrzenie w zależności od włożonej koszulki przybranych spodni. Dlatego warto pod tym kątem spoglądać na potrzebę wizualnego doskonalenia.

Stylizacja twarda jak stal!

Kiedy już ubierasz kierunek, który dostosowany jest pod ten najbardziej istotny czyli miejsce czy wydarzenie się wybieramy warto rozważyć określenie dodatków. W ZOIO obok odzieży wygrzebałam sposobną biżuterie określającą kilka ciekawszych i parę zgrabnych kierunków. Tak więc od podstawy do bardziej zaawansowanych technik można zastosować kilka co lepszych elementów. Także ramoneska i pozostałe kurtki wiosenne mogą ale nie muszą być zgrabnym dodatkiem czyli tym najlepszym z możliwych rozwiązań.  Od początku moje skupienie  kieruje się na rozsądne eleganckie kobiece kreacje, jednak nie poprzestaje na tym i czasem postawienie na zwykły luz lub zupełny strój sportowy jest wyjściem na plus.