Pomysły na połączenie torebki ze sznurka.

wpis w: Moda | 0

Z pewnością, dla wszystkich zdążył się rzucić w oczy szał na wiklinowe torebki. Jednak pojawił się kolejny hit tego sezonu jakim było pojawianie się torebek ze sznurka. Dla wielu z nas to kolejna świetna okazja aby móc się wykazać wykonując ją samej, a dla większości znalezienie ciekawych propozycji w sklepach. Co pozwoli nam podkreślić nasz niepowtarzalny styl.

Do czego nosić torebki wykonane ze sznurka?

Możemy być pewne tego, że taka torebka idealnie odnajdzie się wraz z wieloma innymi trendami. Świetnie sprawdzi się pomiędzy tempem panującym we współczesnych miastach. Oprócz tego będzie idealnym zamiennikiem dla torebek wiklinowych, które podbiły początek lata. Obecnie w sklepach możemy znaleźć wiele ciekawych propozycji takich torebek, zarówno małych poręcznych jak również i dużych propozycji, do których spakujemy na przykład zakupy.

stylowe torebki

ntach kolorystycznych. Idealnie nadają się jako dodatek, który idealnie będzie współgrał wraz z rzeczami w cienistych kolorach. Personalizując genialnie wypadną bez wątpienia z kombinezonami damskimi czy topami na ramiączkach. Jeżeli pokusimy się o wybór tego typu torebki z pewnością uda nam się znaleźć odpowiednie połączenie w naszej szafie do niej.
Zaś jasne propozycje tego typu torebek, świetnie nadają się na wypad na plażę. Modne pastele tym bardziej idealnie będą współgrały i dodadzą wdzięku. Fajnym posunięciem może być przełamanie ciemnych stylizacji własnie za pomocą jasny tego typu torebek. Także śmiało można je nosić z sukienkami midi czy maxi do tego świetnie sprawdzą się dobrane buty na wysokim obcasie.

Torebki wykonane ze sznurka w ciemnych waria

 

Krótko podsumowując, warto mieć na uwadze iż takie torebki mogą jednak okazać się słabym wyborem kiedy zacznie padać deszcz. Gdyż taka powoda nie jest sprzymierzeńcem takich rzeczy jak dobrze wiemy. Na pewno świetnie sprawdzi się jak prezent dla nastolatek. Więc przed wyborem takiej torebki warto się zastanowić gdzie ją będziemy chciały nosić, czy nawet komu chciały byśmy ją wręczyć na prezent.