Przygotuj się na zimę i wybierz ciepłe kurtki na zimę

wpis w: Moda | 0

Niejedna z nas podczas przygotowania na mroźną zimę poszukuje kurtki, która pozwoli nam się czuć dość swobodnie i będzie w miarę uniwersalna. Dodatkowo sprawdzi się w niejednej sytuacji, najlepiej jak będzie typowym 3 w jednym.

 

Idealna kurtka zimowa

Kurtki zimowe to dość ważny temat, temu istotne jest jaki wybór poczynimy. Jedną z ważniejszych rzeczy, które przydają się późną jesienią jak i zimą to aby była nieprzemakalna. Dodatkowo podpinka powinna zapewnić typowy komfort termiczny. Lecz podczas wyboru kurtki należy zwrócić uwagę na jakość wpinki jaka znajduje się w kurtce.

Niestety musimy pamiętać, że ogromny wpływ na to jak wyglądamy w danej kurtce ma nasza figura.

 

Kurtki zimowe pod typ figury

odpowiednia kurtka na zimeTypowa klepsydra dla większości kobiet to jest figura upragniona i uważana za ideał wśród kobiecych sylwetek. Warto dlatego skupić uwagę na długość zimowej kurtki. Krótkie modele odsłaniające nogi ale i dłuższe modele będą w tym przypadku dobrym wyborem i świetnie podkreślą walory tego typu sylwetki.
W przypadku typowej figury jabłka mającej bardziej wydatny brzuch, najlepiej postawić na krótsze modele odciągające uwagę od brzucha. Za jednym zamachem uwydatniając nieco bardziej nogi. Dość podobnie jest w przypadku figury gruszki, tylko w tym przypadku aby uzyskać kilka dodatkowych kilogramów w górnej części naszej sylwetki. Dobrym posunięciem będzie także pasek, podkreślając delikatne wcięcie w talii. Typowa sylwetka kielicha, w tym przypadku wiele pań stara się odwrócić uwagę od znacznie szerszych ramion czy dużego biustu. Panie o tego typu sylwetce powinny skupić się na fasony z dekoltem oraz unikaniu zabudowanej góry. Gdyż wpływa ona dość niekorzystnie na tego tą sylwetkę.

Kobiety o zdecydowanej chłopięcej sylwetce, mogą wybrać kurtki które bez problemu będą w stanie nadać dla nich kobiecych kształtów. Kurtki o średniej długości będą najlepszą propozycją na zimę dla tych pań.

 

Pamiętajmy że kurtki zimowe bez problemu mogą nas ochronić przed mroźnymi temperaturami, które mogą przyczynić się do naszych chorób. Najlepiej dobrać kurtkę, która odpowiada dla posiadanej przez Ciebie sylwetki. Zyskamy dzięki temu pewność komfortu oraz dobrego wyglądu. W naszej szafie zimą nie powinno zabraknąć dwóch modeli typowych kurtek na zimę jednej przeznaczonej na bardziej oficjalne okazje, zaś drugiej na co dzień.