T-shirty a duży biust w branży modowej – moje przemyślenia

wpis w: Moda | 0

Jak wiele z was, miałam problemy z dużym biustem. Miałam w życiu wielu prezesów którzy nie zdawali sobie sprawy z rozmiaru mojej klatki, zanim mnie nie spotkali. Pracowałam tam, gdzie czułam się tak niewygodnie, i oddychałam ciężko. Przez większość czasu nikt nie mówi mi nic bezpośrednio, ale nietrudno odczytać język ciała, zwłaszcza gdy nosiłam obcisłe T-shirty ze sklepu https://zoio.pl/odziez-damska/koszulki. Frustrujące jest to, że mam problem z klatką piersiową, ponieważ tak naprawdę nic nie mogę z tym zrobić, poza oczywiście redukcją piersi (która została mi zasugerowana kilka razy). Moja klatka piersiowa zawsze będzie ograniczała pracę z modą, ale także odróżniała mnie od innych i czyniła mnie nieco wyjątkową w świecie mody.

T-shirtyZostałam wielokrotnie odrzucona gdy kandydowałam na stanowiska związane z modą, a nawet gdy przymierzałam bieliznę, od biustonoszy po T-shirty damskie. Wiele kobiet ma znacznie mniejsze piersi i zazwyczaj moje piersi wyglądają trochę za duże, gdy wkładam obcisłe koszulki i T-shirty. Nie można jednak zadowolić wszystkich. Zazwyczaj noszę po prostu dobrze dopasowane ciuchy.

Większość modelek to takie bardziej szkieletory. Łatwo jest projektować ubrania, które dobrze wyglądają na płaskiej modelce, ale chcę zobaczyć więcej projektantów zajmujących się moimi kształtami – to naprawdę podkreśli jeszcze bardziej moje silne strony. Chcę zobaczyć style, które pokażą biust, wcięcie w talii, i nadają ten pożądany kształt klepsydry bez wysiłku.

Mam tendencję do ubierania się w klasyczne ubrania, ponieważ jeszcze wtedy były one bardziej dopasowane do kobiet i ich krzywizn. Potrzebuję czegoś, co podkreśli moją kobiecą urodę, a nie T-shirtów, które zwiszają prosto z boków, inaczej wyglądam jak kwadrat. Żałuję, że muszę nosić biustonosz, zwłaszcza że w miesiącach letnich jest tak wiele seksownych sukienek bez pleców i T-shirtów odsłaniających ciało. Znalazłam kilka stylów, które mogę nosić z biustonoszem bez ramiączek, ale nie mogę w nich biegać tak dobrze jak chciałabym!

 

Nie ma nic bardziej seksownego niż kobieta, która czuje się komfortowo we własnym ciele i ogarnia to, co jest jej dane. Biust jest fajny, niezależnie od tego czy jest duży lub małe. Branża mody może czasem narzekać na moje piersi, ale lubię je (i nie miałam żadnych skarg od mężczyzn).