Dietetyczne sekrety gwiazd!

Marzenia o pięknej sylwetce snuje zdecydowana większość z nas. Podejmujemy trud ćwiczeń i odmawiamy sobie fast-foodów na rzecz bycia fit. Pomożemy szybciej osiągnąć wymarzoną sylwetkę, zdradzając dietetyczne sekrety gwiazd!

Moda na bycie fit jest stale obecna i przekonuje do siebie coraz więcej osób. Nic więc dziwnego w tym, że coraz częściej zdrowy tryb życia na stałe zagościł w naszej codzienności. To nie tylko doskonały sposób na to, żeby dbać o swój wygląd, ale w ten sposób robimy również dużo dobrego dla naszego zdrowia. Jakie zasady zdrowego życia możemy pożyczyć od największych światowych gwiazd? Już podpowiadamy!

Zasady zdrowego życia według gwiazd

dbanie o linieDietetyczne sekrety gwiazd często są wyjawiane, żeby wszystkie fanki mogły wprowadzić do swojej codzienności coś, co zostało zapożyczone od ich idolek. Czego i od kogo możemy się nauczyć w kwestii diety i zdrowego odżywiania się? Przychodzimy z pomocą.

Jeżeli chcemy być fit niczym Miranda Kerr, to zdecydowanie naszym ulubionym słowem powinno stać się superfoods. Gwiazda z powodzeniem wciela w życie zasady zbilansowanej diety, Na jej talerzu gości dużo warzyw, owoców i produktów węglowodanowych o niskim indeksie glikemicznym. Modelka każdy dzień zaczyna od szklanki ciepłej wody z cytryną. Codzienne menu Mirandy w 80% stanowią ekologiczne produkty, natomiast 20% jest przeznaczonych na drobne przyjemności, na które nie każda z nas może sobie pozwolić każdego dnia

Największe dietetyczne sekrety gwiazd, które warto znać

sprawdzone dietyKate Moss jest zwolenniczką zbilansowanej diety, która ostatnimi czasy coraz bardziej zyskuje na popularności. Modelka każdego dnia wypija obfitujące w witaminy zielone smoothie, co stanowi standardowy punkt jej porannej rutyny. Każdy koktajl wzbogaca o suplement diety, który przyczynia się do spalania tkanki tłuszczowej. Jej codzienna rutyna obejmuje również jogę i fitness, bo żadna dieta nie ma szans na powodzenie bez udziału aktywności fizycznej.

Z kolei Gisele Bundchen nie wyobraża sobie posiłku przygotowanego niezgodnie z zasadami jedzenia zgodnego z naturą. Oznacza to, że na jej talerzu często gości pełnoziarniste pieczywo, czy zielone i ekologiczne warzywa. Nie brakuje na nim również sezonowych owoców i kiełków. Na próżno w diecie modelki znaleźć cukier, białą mąkę, czy kawę.

One comment on “Dietetyczne sekrety gwiazd!”

  1. Interesuje się życiem gwiazd jednak, wcześniej nie zwracałam uwagi na to jak się one odżywiają. Sama obecnie w tym roku zwróciłam większą uwagę i dodałam aktywność fizyczną więc kilka tych cennych wskazówek z pewnością może się przydać 🙂 pozdrawiam

Comments are closed.